Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jork z Iru Výstavy - ocenění - rozhodčí

    DATUM                   VÝSTAVA                                  OCENĚNÍ                   ROZHODČÍ

27.4.2013   -  Krajská výstava Ml.Boleslav           - VN1                         Miroslav Václavík

5.5. 2013    -  MVP Praha                                      - VN1                       

11.5.2013  -  Oblastní výstava Plzeň                     -  VN1

26.5.2013   -  MVP Litoměřice                               -  VN1

16.6.2013   -  NVP Klatovy                                    - V1,CAJC,BOJ,BOB     Petra Vodrážková

21.7.2013   -  MVP Mladá Boleslav                       -  V1, CAJC, BOJ           Tamara Sarmont

25.8.2013   -  NVP Ml.Boleslav                             -  V1, CAJC, BOJ, BOB   Luza Beradze

6.10.2013   -  MVP České Budějovice                  -  V1, CAJC, BOJ     Phyllis Poduschka Aignar

2.11.2013   -  MVP Praha DUO CACIB                -  V1, CAJC               Ing. Hans Bierwolf

3.11.2013   -  MVP Praha DUO CACIB                -  V1 , CAJC        MVDr. Gabriela Ridarčíková

13.4.2014   -  MVP Chemnitz Německo               -  V1, CAC, Res.CACIB

27.4.2014   -  MVP České Budějovice                  -  V1, CAC, Res.CACIB        Josef Němec

4.5.2014     -  MVP Praha                                     -  V1, CAC,CACIB,BOB         Polgar Andraš

25.5.2014   -  MVP Litoměřice                              -  V1, CAC, Res.CACIB         Tibor Havelka

19.7.2014   -  Speciální výstava Praha                 -  V1,CAC,Vítěz spec.výstavy M.Marušková

16.8.2014   -  MVP Bratislava DUO CACIB            - V1, CAC                               A. Zhuk

17.8.2014   -  MVP Bratislava DUO  CACIB           - V1, CAC,CACIB, BOB      Jan Gajewski

31.8.2014   -  MVP Mladá Boleslav                      -  V1, CAC, Res.CACIB         Marija Kavčič

19.4.2015   -  MVP Chemnitz Německo               - V1, CAC                            Monika Futsche

21.6.2015   -  NVP Klatovy                                   -  V1, CAC                           Eisner Uschi

19.7.2015   -  NVP Mladá Boleslav                      -  V1, CAC, Nár.vítěz, BOB   Libuše Ubrová

30.8.2015   - MVP Mladá Boleslav                      -  V1,CAC, CACIB, BOS  Vreteničič Miodrag

27.9.2015     MVP Polsko                                   - V1,CAC,CACIB,BOS   Bojan Matakovic

11.10.2015    MVP České Budějovice                  -  V1, res.CAC,, res,CACIC  Miroslav Václavík 

24.4.2016     MVP České Buějovice                    -  V1, CAC, CACIB, BOB    Olga Dolejšová 

 

 

Dosažené tituly:

JUNIOR ŠAMPION

ČESKÝ ŠAMPION

KLUBOVÝ ŠAMPION

NÁRODNÍ VÍTĚZ 

VÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY